magnet-tv Satelitná televízia, ktorá vás pritiahne. Až 87 programov. 100% pokrytie Slovenska.

magnet-tv ŠTART

49 programov z toho 23 v HD rozlíšení

 

25x všeobecný,
2x spravodajský,
3x detský,
1x športový,
2x filmový,
5x hudobný,
2x erotický,
9x regionálny

 

 

3,90 € / mesiac

 

Viac informácií

magnet-tv RODINA

22 programov z toho 5 v HD rozlíšení

 

10x dokumentárny,
4x detský,
5x filmový,
2x hudobný,
1x erotický

 

3,90 € / mesiac

 

Viac informácií

magnet-tv TRENDY

16 programov z toho 9 v HD rozlíšení

 

5x dokumentárny,
4x detský,
7x športový
 

3,90 € / mesiac

 

Viac informácií

O službe

87

programov, z toho 37 v HD

100%

pokrytie Slovenska

100%

spokojných zákazníkov
 

Satelitná televízia magnet-tv je satelitná televízia, dostupná na celom územi Slovenska a Českej republiky. Dôležité je správne nasmerovanie satelitnej paraboly na družicu Hispasat 30°W. Na príjem signálu z družice Hispasat 30°W je na väčšine územia dostačujúca satelitná parabola s priemerom 60 cm. Na časti územia SR je potrebná parabola s priemerom 80 cm. Mapa a parametre ladenia sú dostupné v časti "Podpora".

Pre príjem je potrebné mať zakúpené koncové zariadenie. V ponuke sú dva druhy koncových zariadení. V prípade, že je váš TV prijímač vybavený satelitným tunerom a CI slotom pre CA modul, tak stačí zakúpiť CA modul Panaccess. Pre plnohodnotné využívanie služieb odporúčame TV prijímač s podporou HbbTV.

V prípade, že váš TV prijímač nemá potrebný satelitný tuner, je potrebné zakúpenie externého satelitného set top boxu Panaccess HBBTV s podporou HbbTV.

Zariadenie je potrebné zaregistrovať v sekcií "Registrácia zariadenia", kde sa zadá jeho CHIP ID (kód umiestený na spodnej strane prijímača alebo na zadnej strane CA modulu pod sériovým číslom). Pri registrácií je potrebné mať aktívnu emailovú schránku, kam vám príde PIN kód k danému zariadeniu. Časom bude pridaná registrácia aj pomocou SMS.

Predplatné služieb je riešené pomocou predplatných kupónov. Kupóny budú k dispozícií mesačné, trojmesačné a ročné. Po zakúpení kupónu je potrebné aktivovanie kupónu v sekcií "Aktivácia služieb".


Parametre ladenia, aktivácia zariadenia, aktivovanie služieb a overenie služieb na zariadení je popísané v časti "Podpora"

Zoznam programov

Zoznam programov na stiahnutie.

magnet-tv štart

Programový balíček magnet-tv štart obsahuje 49 programov:

 

       ct1 ct2 ctd ct24       

 

Jednotka HD, Dvojka HD, Markíza HD, JOJ HD, Doma HD, Dajto HD, Plus HD, Wau HD, TA3 HD, JOJ Cinema HD, FilmBox, ČT1 HD, ČT2 HD, ČT:D HD, ČT Art HD, ČT24 HD, Prima Plus HD, m1 HD, m2 HD, Duna TV HD, Duna World, RiK HD, TUTY HD, Óčko TV, REBEL, REBEL 2 - Slušnej kanál, Šlagr TV, Senzi, NOE, LUX, LEO TV, Extasy, TV Bratislava HD, TV Vega, TV Central, TV Povazie, TV Severka, TV Hronka, TV7, TV9, TV Senior, TVP Polonia, TV5MONDE, RAI UNO, UA TV


magnet-tv rodina

Programový balíček magnet-tv rodina obsahuje 22 programov:

 

 

FilmBox+, AXN, AXN Black, AXN White, CS Film, CS Mini, National Geographic HD, Nat Geo Wild, Travel channel HD, Fishing and Hunting, DoQ, Fine Living HD, Food network HD, Mňam, Hobby, Mňau, Cartoon Network, Boomerang, BABY TV, VH1, Retro Music TV, Dorcel TV HD


magnet-tv trendy

Programový balíček magnet-tv trendy obsahuje 16 programov:

 

   novasp1 novasp2

 

Eurosport 1 HD, Eurosport 2 HD, Nova SPORT1, Nova SPORT2, Arena Sport 1 HD, Arena Sport 2 HD, Sport 5, Discovery Science HD, Discovery Channel HD, Animal Planet HD, ID HD, TLC, Nickelodeon, Disney Channel, Disney Junior, Nick Jr.

Naša ponuka koncových zariadení a kupónov

Satelitný prijímač DVB-S2/T2 Panaccess HBBTV

Viac info

CA modul Panaccess MAGNET TV - bezkartový

Viac info

Kupón MAGNET-TV ŠTART 3mesiace

Kupóny. 1 mesiac, 3 mesiace, 1 rok

Viac info

Podpora

Registrácia, aktivácia a overenie služieb magnet-tv

Viac informácií

Dostupnosť služby a inštalácia magnet-tv

Viac informácií